Jak przenieść pliki OST do formatu plików PST programu Outlook

W każdym razie, jeśli chcesz migrować wiadomości e-mail z pliku OST do pliku PST format, a są prognozy dla najlepszego i niezawodnego narzędzia do przeprowadzania migracji, to jesteś na dobrej drodze do przeszukiwania narzędzia.


W każdym razie, jeśli chcesz migrować wiadomości e-mail z pliku OST do pliku PST
format, a są prognozy dla najlepszego i niezawodnego narzędzia do przeprowadzania migracji, to jesteś na dobrej drodze do przeszukiwania narzędzia.

Pobierz teraz

W tym artykule dowiesz się o wiarygodnym narzędziu, które może łatwo przekonwertować całe dane OST na format pliku PST. Ale przed migracją danych powinniśmy wiedzieć o tych terminach technicznych, aby uprościć proces.

Krótkie wprowadzenie formatu plików OST i PST

OST - plik OST lub plik tabeli przechowywania offline (ost), to plik danych programu Outlook w trybie offline Microsoft Exchange Server, który umożliwia użytkownikom pracę z wiadomościami i danymi poczty nawet wtedy, gdy nie ma dostępu do serwera poczty. Pliki OST mogą być używane w dwóch scenariuszach: w trybie buforowanym programu Microsoft Exchange Server i w programie Outlook Connector dla usługi Windows Live Hotmail podczas uzyskiwania dostępu do poczty Hotmail.

PST jest dobrze znany jako Personal Storage Folder. Rozszerzenie tego formatu pliku to (pst). Jest szeroko stosowane do przechowywania kopii wiadomości, wydarzeń kalendarza i innych elementów oprogramowania MS, takich jak Microsoft Exchange Client, Windows Messaging i Microsoft Outlook.

Dlaczego musimy przekonwertować plik OST na format pliku PST?

Czy wiesz, kiedy i dlaczego konieczna jest konwersja OST do formatu pliku PST? Istnieje wiele powodów, dla których użytkownicy pilnie musieli migrować dane, które również z pełnym bezpieczeństwem, i te powody skłoniły użytkowników do zakupu wiodącego rozwiązania, aby proces był łatwiejszy i wygodniejszy.

Jak przekonwertować plik OST do pliku PST?

Konwerter OST na PST jest najlepszym rozwiązaniem do natychmiastowego eksportu danych, a obsługa tego rozwiązania jest jeszcze łatwiejsza. Jest to przyjazne dla użytkownika oprogramowanie, które zapewnia bezproblemową platformę dla użytkowników, dzięki czemu nawet użytkownicy nietechniczni mogą obsługiwać to najlepiej dostosowane narzędzie bez żadnej pomocy technicznej. Jest to zrozumiałe narzędzie

Kluczowe cechy konwertera OST na PST

  • Konwerter OST na PST umożliwia użytkownikom eksportowanie wielu plików OST do formatu PST, aby przyspieszyć proces i zaoszczędzić czas.
  • Integralność danych wiadomości e-mail jest zachowywana przez to narzędzie.
  • Oferuje użytkownikom wybór żądanej lokalizacji pliku docelowego, aby zapisać wynikowy plik PST.
  • Narzędzie jest niezawodne, że zawartość pliku OST jest często dostępna w formacie PST, bez żadnych manipulacji lub zmian danych.
  • To narzędzie jest niezależnym narzędziem, które nie wymaga instalacji żadnego dodatkowego narzędzia do wykonywania operacji.
  • Jest także w pełni kompatybilny ze wszystkimi wersjami systemu operacyjnego Windows dla wersji 32-bitowej i 64-bitowej.
  • Po prostu obsługuje system Windows dziesięć, 8.1, 7, Vista, XP i wszystkie wersje poniżej.
  • Obsługuje wszystkie wersje programu Outlook 2016, 2013, 2010, 2007 i wszystkie poniższe wersje.
  • To narzędzie może podzielić duże pliki OST na mniejsze i scalić je w pojedynczy plik PST po zakończeniu konwersji.

Czy jest dostępna jakaś darmowa metoda?

Tak, możesz wyeksportować OST do PST przy użyciu metody ręcznej. Jednak metody ręczne nie są bardzo skuteczne w uszkodzonym formacie pliku, a podczas konwersji można również utracić niektóre dane. Przed wypróbowaniem ręcznych metod eksportu OST do PST wykonaj kopię zapasową. Możesz także wypróbować wersję demonstracyjną OST to PST Converter Tool. Wyświetli podgląd pliku danych OST i możesz wyeksportować pierwsze elementy z każdego folderu. Jest bardzo skuteczny w niedostępnym pliku OST. Konwersja OST do PST. Narzędzie posiada również wiele zaawansowanych funkcji, które jeszcze bardziej ułatwiają konwersję. Narzędzie OST Converter umożliwia także konwersję danych wymiany OST na format plików MSG, EML, MBOX . Narzędzie odzyskuje całe dane z niedostępnego pliku i można przekonwertować całe odzyskane dane do żądanego formatu pliku.

To quickly export OST to PST, you can try the best OST to PST Converter. It is one of the most advanced tools that quickly export OST data into a healthy Outlook PST file and gives you a secure and reliable OST to PST conversion. The tool also comes with many advanced features that make the conversion even easier.

Wniosek

Konwerter OST na PST jest najlepszym rozwiązaniem, aby rozwiązać wszelkie problemy związane z procesem migracji OST do PST. Zapewnia użytkownikom około 100% bezbłędnych wyników. Chciałbym więc polecić skorzystanie z najlepszego i niezawodnego narzędzia do przeprowadzenia tego procesu migracji.

Comments
Write a Comment