Musisz przekonwertować pliki OST na format pliku Outlook PST

Narzędzie do Konwerter OST na PST to zaawansowane narzędzie do odzyskiwania, które zostało specjalnie zaprojektowane do odzyskiwania pliku OST, który staje się niedostępny z powodu usunięcia konta wymiany. A narzędzie Konwerter OST na PST wykorzystuje zaawansowane algorytmy do skanowania niedostępnych plików Exchange OST i przywracania wszystkich wiadomości e-mail i innych elementów w jak największym stopniu, aby zmniejszyć utratę danych.


Blog zapewni użytkownikom bardzo profesjonalny i prosty sposób, który odpowiada na pytanie, jak załadować skrzynkę pocztową OST do środowiska PST. Ponadto omówimy również kilka powodów, które zmuszają użytkowników do migracji OST do PST. Jak wszyscy już wiedzą, MS Outlook jest najpopularniejszym i najczęściej używanym programem pocztowym na całym świecie. Ponadto zawiera dwa formaty plików, które służą do przechowywania danych, tj. OST i PST.

Pobierz teraz

Narzędzie do Konwerter OST na PST to zaawansowane narzędzie do odzyskiwania, które zostało specjalnie zaprojektowane do odzyskiwania pliku OST, który staje się niedostępny z powodu usunięcia konta wymiany. A narzędzie Konwerter OST na PST wykorzystuje zaawansowane algorytmy do skanowania niedostępnych plików Exchange OST i przywracania wszystkich wiadomości e-mail i innych elementów w jak największym stopniu, aby zmniejszyć utratę danych. Oprogramowanie do konwersji ost do pst może łatwo konwertować wiadomości e-mail z niedostępnych plików OST utworzonych za pomocą Microsoft Exchange MS Outlook 2019, 2013, 2010, 2007, 2003 i 2002 itp.

Konwerter OST na PST odgrywa ważną rolę w odzyskiwaniu uszkodzonego i uszkodzonego pliku danych Exchange. Tutaj opisujemy 5 najbardziej wygodnych i skutecznych programów do Konwerter OST na PST Tylko dlatego, że na rynku dostępnych jest wiele narzędzi do prognozowania OST Convert w PST. A obecnie wybór odpowiedniego oprogramowania jest bardzo skomplikowany. Ten post ułatwi Ci wybór najlepszego narzędzia do Konwerter OST na PST

Migracje dla OST do PST

Do eksportowania całych danych (takich jak e-maile, kontakty, kalendarze, zadania, spotkania i załączniki itp.) Pliku OST programu Outlook do PST Migracje dla OST do PST to nagradzane narzędzie. Zapewnia masową konwersję OST do wielu formatów plików, takich jak PST, MSG, EML, HTML i MBOX, itp. Jednocześnie lub równolegle z wyświetlaniem pełnego zdarzenia postępu.

Zapewnij różne konwersje OST do PST jednym kliknięciem.

  • Pokaż podgląd danych, ale jest opcjonalny. Jeśli chcesz zobaczyć podgląd, kliknij przycisk Podgląd, w przeciwnym razie możesz bezpośrednio przejść z OST do PST.
  • Zachowaj tę samą strukturę folderów po konwersji danych OST na PST.
  • Konwertuj e-maile OST na różne formaty, takie jak PST, EML, MSG, HTML, MHTML, MBOX i MS Outlook
  • Konwersja OST na PST pozwala na łatwe wyszukiwanie lokalizacji
  • Zainstaluj lub odinstaluj program wyłącznie
  • Uruchom wszystkie wersje okien - Win7 i Win7, Win Vista, Win Vista x64 i Win, XP, Win7, Win8, Win8.1, Win10
  • Obsługiwana wersja programu MS Outlook 2003/2007/2010/2013/2016/2019
  • W wersji demo możesz zapisać wybrane kilka e-maili OST na folder
  • Brak ograniczenia rozmiaru pliku OST do zmiany oprogramowania OST na PST Converter.
  • Wersja demonstracyjna Oprogramowanie pozwala nam swobodnie konwertować elementy wiadomości z selektywnego folderu OST.

 W tej ramce użytkownicy wybierają dwie opcje przywracania, jeśli dana osoba nie posiada zgody w tym przykładzie, użyj narzędzia organizacji trzeciorzędnej do przywrócenia poczty OST. Każdy Microsoft ma do czynienia z takimi problemami w plikach OST. Tutaj badam wszelkie praktyczne i podróżne odpowiedzi na temat Transform OST to PST i Te pliki OST. Ta aktywność naprawdę, Ponownie oceniam twoje wysiłki, zapewniając Fo To narzędzie, dostałem specjalny dodatek dodatkowo na wzmocnienie pozycji, utrzymywanie go przez ekspertów, zmienianie go znacznie szybciej.

Konwersja OST na PST, dlaczego jej potrzebujemy?

OST jest formatem używanym przez program Outlook do przechowywania całej zawartości skrzynki pocztowej w trybie offline. OST oznacza tabelę pamięci offline. PST to format, z którym bezpośrednio współdziała. To oznacza osobisty stół do przechowywania. Za pomocą obu tych formatów program Outlook zaspokaja potrzeby użytkowników offline i online.

Dlatego w tym artykule przedstawimy Ci jedno narzędzie, które jest doskonałą alternatywą dla serwera MS Exchange. Za pomocą tego narzędzia możesz przełączyć swoje pliki OST na PST. Ze względu na łatwość może być używany przez każdego pracownika Twojej firmy. Można go także użyć do przełączania plików OST na dowolny format, który lubi Twoja firma. Gwarantuje to, że ma wszystko, czego firma potrzebuje do bezpiecznej i ciągłej konwersji OST na PST.

Comments
Write a Comment