Sohbet odaları

Farklı vede özel hatunlarla konuşmanın güzel vede tek adresi


Gabile de gay sohbet etmek için oluşturulmuş alternatif bir chat salonu. Her arayışa hitap eden özellikle aynı cins arayış uygun platformdur. Bu platformda +21 sınırı yaşanmaktadır.

İnsanların özgür internet dünyasından çıkabileceği kadar yararlanabileceği bir çok özellik sitesinde mevcuttur. Online mesajlaşma sayesinde güzel dakikalar, bol sohbetli saatler olsun.

Gabile sohbet kanalında “gay” kişiler ile tanışarak eşcinsel sohbeti yapmak serbesttir.

Sohbet ederken kullanacağınız bazı teknik ve taktiklerden bahsedelim.

Sohbet Ederken Taktik Kullanmak Doğru Mu
          İnsanı diğer yaratılmışlardan ayıran en önemli özelliği dilidir. İnsan düşünen ve düşünmeyi gerektirmeyen, bu üretme boşaltma boşaltma ihtiyacı güden bir boşaltma. Merhum hocamız Sayın Muharrem Ergin dili “insanlar arasında anlaşmayı sağlama, içtimai bir müessese” olarak tanımlamıştır. İnsan asırlar boyu kendini, yazarak, konuşarak, doğa taklitleri anlatma ihtiyacı duymuştur. Temeli bilinmeyen bu anlaşma sistemi insanlığın ilk zamanlarından beri varlığını sürdürmek. Modern çağın modern insanı düşünceyi geliştirme yollarıyla destek aktarımlarını belirli düzeylere ulaştırmıştır.

            Sohbet gündelik yaşamımızın yarısından çoğunu ve bizim sözünü ettiğimiz dil ile anlaşmamızı sağladığımız bir eylemdir. Konuşmalarımız sırasında kendimizden pek çok şeyi anlatabilir, benliğimiz hakkında ufak ipuçları verebiliriz. Fakat bizim aramızda ufak cevaplar giriş önüne geçebilir.

Sohbet Esnasında Göz Teması
            Bir konuda haksızsanız, konuyu bilmiyorsanız veya yalanlayınca anlaşılmaması için gözünden kaçmayın. Kurduğunuz gözünüzde karşınızda insan üzerinde bir baskı uyandırmakla beraber sizin de özgüveninizi gösterecektir. Üzerinizdeki şüpheyi bertaraf yapın.

Karşınızda İnsanı Taklit Etmek
           Sohbet odaları karşınızda olduğunuz insanı taklit etmek güzel bir taktik olabilir. Onun el hareketlerini, jest ve mimiklerini tekrarlamak, karşınızda insana belli bir samimiyet ve güven hissi empoze edeceği için boyut daha kolay açılmasına veya yaklaşmasına sebep olabilir. Karşısında kendiyle aynı tavırları sergileyen bireyin olduğunu gören konuşmacı rahatlayacak, boyut olan davranışlarında ve sohbet sırasında olumlu bir gelişme sergileyecektir.

Sohbet Sırasında Tensel Temasta Bulunmak
            İkili diyalog uygulama ortağı omzuna, koluna uygulayacağınız ufak dokunuşlar samimiyet belirtisi olarak algılanabilir. Tabi bunu yapmak dikkat edilmeli ve lakaytlık aşılmamalıdır. Rahatsız edici boyutlara ulaşmamak şartıyla ufak gelişimler gelişimler doğurabilirler.

Merak Duymak, Sorular Sormak
            Karşınızda anlattığı konu hakkında meraklı bir tavır sergilemek, konu hakkında sorular sormak onu dinlediğinizi göstereceği için diyalog kurduğunuz partnerinizin hoşuna gidecek ve sohbet olumlu bir seyir izleyecektir.

İltifat Etmek
            Konuşma sırasında konuşmaya önce sohbet edeceğinden kişiniz bugün ne kadar güzel olduğunuzu farkettiğinizden bahsetmek onun mutlu olacak ve rahatlamasına yardımcı olacak bu da size artı puan kazandıracaktır.

            Sohbet sırasında sergileyeceğiniz bu ufak tüyolar, ipleri sizin elinizde tutabilir ve akışı kontrol uygulamaları. Tabi ki bu şart doğru cevap sorulacak fakat yanlış bir şekilde cevap vermek gerekir.